Kontakt:
Email: sklep@dled.pl
Telefon: 33 499 61 50 

Potrzebujesz większej ilości?  Napisz do nas

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

SŁUCHAWKI

FUNKCJONALNE SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE

Słuchawki bezprzewodowe to akcesoria niezwykle przydatne w codziennym korzystaniu z urządzeń mobilnych oraz komputerów. Wykorzystuje się je na co dzień do pracy, do rozmów telefonicznych czy do słuchania muzyki. Słuchawki bezprzewodowe douszne sprzedawane są w zestawie z etui, które jest jednocześnie powerbankiem. Sterowanie dotykiem i obsługa komend głosowych zdecydowanie zwiększają przyjemność korzystania ze słuchawek bezprzewodowych. Słuchawek można używać na wiele sposobów - pojedynczo jako element zestawu głośnomówiącego lub do odtwarzania muzyki, oglądania filmów czy wygodnych rozmów w stereo. Słuchawki nauszne zdecydowanie lepiej tłumią odgłosy otoczenia. Zaletą słuchawek nausznych jest ich prosta konstrukcja, wygoda użytkowania, wysoka wytrzymałość, estetyka oraz dobry kontakt z uchem.

RODZAJE SŁUCHAWEK BEZPRZEWODOWYCH

Jeśli chodzi o rodzaje słuchawek bezprzewodowych, spośród wielu modeli dostępnych na rynku możemy wyróżnić:

  • Słuchawki nauszne - precyzyjny sprzęt, który jest w stanie skutecznie zredukować nawet najmniejszy szmer. Charakteryzują się atrakcyjnym designem i wysoką jakością wykonania.
  • Słuchawki douszne - niewielkie słuchawki, które umieszcza się bezpośrednio w uchu, ale nie w kanale słuchowym. Przez to są uważane za bezpieczniejsze. Większość modeli nie separuje zupełnie dźwięków otoczenia. Przypominają niewielkie głośniczki, które wyposażono w przetwornik działający niczym membrana w głośnikach.
  • Słuchawki dokanałowe - zwane pchełkami, które wkłada się bezpośrednio w kanał słuchowy, który w tym przypadku stanowi ich mocowanie. Idealnie sprawdzają się podczas uprawiania sportu i innych aktywności, ponieważ świetnie trzymają się w uchu.

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY WYBORZE SŁUCHAWEK

Przy wyborze słuchawek bezprzewodowych warto zwrócić uwagę na kilka parametrów. Przede wszystkim sposób komunikacji z urządzeniami przesyłającymi dźwięk. Najpopularniejszym z nich jest Bluetooth, który zapewnia przesyłanie dźwięku bez żadnych szumów. Traci na tym nieco jakość dźwięku, ale producenci stale pracują nad usprawnieniem tego parametru. Warto zwrócić uwagę na wbudowany mikrofon. Może okazać się niezbędny, gdy będziemy chcieli wykorzystać słuchawki do rozmowy telefonicznej czy podczas wideokonferencji. Również fani gier komputerowych zdecydowanie preferują posiadanie mikrofonu podczas korzystania ze słuchawek. Niezwykle ważny jest również zasięg oraz to, ile słuchawki wytrzymają na jednym ładowaniu. Wprawdzie w przypadku modeli dousznych czy dokanałowych mamy etui, które służy jako powerbank, to jednak długa praca na jednym ładowaniu ma kluczowe znaczenie dla komfortowego korzystania ze słuchawek bezprzewodowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium