Kontakt:
Email: sklep@dled.pl
Telefon: 33 499 61 50 

Potrzebujesz większej ilości?  Napisz do nas

Oświetlenie meblowe i taśmy LED

  • nowość

OŚWIETLENIE MEBLOWE I TAŚMY LED

FUNKCJONALNE OŚWIETLENIE MEBLOWE

Nowoczesne oświetlenie meblowe jest obecnie powszechnie stosowane niemal w każdym domu. Jego podstawowym zadaniem jest doświetlenie blatów kuchennych, szaf, szafek, szuflad, regałów, półek czy witryn. Pozwala stworzyć klimatyczny nastrój w kuchni, salonie czy sypialni. Ale przede wszystkim podkreśla wygląd danego pomieszczenia, wprowadzając do niego nieco światła. Oświetlenie meblowe potrafi zamienić każdy mebel w piękny, dekoracyjny ale i funkcjonalny element salonu czy pokoju. Z jego pomocą można niewielkim kosztem zmienić wystrój mieszkania.

PRAKTYCZNE OŚWIETLENIE MEBLOWE WYKORZYSTYWANE W KUCHNI

Najczęściej oświetlenie meblowe wykorzystuje się w kuchni, gdzie mocne światło ma kluczowe znaczenie. Przede wszystkim oświetlenie stosowane w kuchni ma na celu doświetlenie blatu roboczego, aby o każdej porze dnia i nocy można wygodnie przygotować posiłek. Szczególnie praca z ostrymi narzędziami jak noże kuchenne, tasaki czy tarki wymaga, aby powierzchnia robocza była doskonale oświetlona. Estetyczne oświetlenie meblowe to również znakomity element dekoracyjny, podkreślający oryginalność i walory użytkowe sprzętów i mebli kuchennych.

ESTETYCZNE I FUNKCJONALNE TAŚMY LED

Taśmy LED to bardzo popularny sposób na estetyczne i funkcjonalne oświetlenie meblowe. Znakomicie sprawdzą się w każdym domowym pomieszczeniu, wprowadzając nastrojowy klimat i gustownie oświetlając dane wnętrze. Zamontowanie taśm LED we wnękach sypialnianych czy schodach pozwoli stworzyć funkcjonalne oświetlenie liniowe, które w ciekawy sposób podkreśli kolor ścian i mebli, tworząc efektowną aranżację. Taśmy LED doskonale prezentują się we wszelkich witrynach i szklanych półkach. Ich ogromną zaletą jest niewielki pobór prądu. Te energooszczędne rozwiązania są chętnie wybierane jako oświetlenie mebli kuchennych. Znakomicie sprawdzają się przy blatach kuchennych, ozdabiając kuchnię oraz interesująco ją oświetlając, co zdecydowanie usprawnia przygotowywanie posiłków oraz sprzątanie po nich.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium