Kontakt:
Email: sklep@dled.pl
Telefon: 33 499 61 50 

Potrzebujesz większej ilości?  Napisz do nas

Opcje przeglądania

OŚWIETLENIE PODSZAFKOWE

EFEKTOWNE OŚWIETLENIE PODSZAFKOWE 

Jasne i wyraźne światło w kuchni to podstawa komfortowego przygotowywania posiłków. Szczególnie blaty kuchenne, na których używa się ostrych narzędzi (noże, tarki, tasaki) wymagają, aby powierzchnia robocza była idealnie doświetlona. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań w zakresie oświetlenia pod szafki kuchenne są taśmy lub listwy LED. Ich zaletą jest atrakcyjna cena, bardzo wysoka trwałość oraz skuteczne oświetlenie całego blatu roboczego. Z tego powodu oświetlenie podszafkowe w postaci taśmy lub listew LED sprawdzi się znakomicie w każdej kuchni. Interesującym rozwiązaniem są taśmy LED wyposażone w czujnik ON/OFF. Jest to czujnik ruchu, przed którym wystarczy machnąć ręką aby uruchomił taśmę. Będzie ona świeciła do momentu powtórnego machnięcia. To bardzo wygodne szczególnie w kuchni, gdy nie musimy myć rąk, aby uruchomić lub wyłączyć światło.

WYGODNE LAMPKI LED BEZPRZEWODOWE NA BATERIE

Lampki bezprzewodowe często sprzedawane są w zestawach po kilka sztuk, przy czym mogą działać samodzielnie. Doskonale sprawdzają się w miejscach trudno dostępnych, gdzie nie ma miejsca na zastosowanie oświetlenia zasilanego z gniazdka elektrycznego. Strumień emitowanego światła jest na tyle intensywny, aby objąć w całości wnętrze szafki kuchennej. Lampkami można sterować zarówno za pomocą pilota jak i przez naciśnięcie powodujące włączenie i wyłączenie światła.

Równie interesującym rozwiązaniem jest praktyczna lampka nakładana na zawias szafkowy. Po otwarciu drzwiczek szafki lampka zaczyna automatycznie świecić. Dla doskonałego efektu najlepiej montować nakładki LED na wszystkie zawiasy. Lampki doskonale oświetlają wszystkie zakamarki szafki.

ZASTOSOWANIE LISTWY OŚWIETLENIOWEJ LED Z CZUJNIKIEM RUCHU

Listwa oświetleniowa LED mocowana na magnes to super rozwiązanie do miejsc, gdzie nie ma możliwości doprowadzenia przewodów czy gniazdek elektrycznych. Doskonale sprawdzi się jako oświetlenie podszafkowe, w kuchni, w garderobie, szafkach, półkach, a nawet na schodach. Listwa oświetleniowa LED umożliwia zmianę trybu świecenia (ciągłe, migotanie), natężenia światła czy barwy światła (ciepła, neutralna lub zimna).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium