Kontakt:
Email: sklep@dled.pl
Telefon: 33 499 61 50 

Potrzebujesz większej ilości?  Napisz do nas

Opcje przeglądania
Kategorie
Cena
  • od
    do

DZWONKI

ZASTOSOWANIE DZWONKÓW DO DRZWI

Dzwonek do drzwi to niewielkie urządzenie, które montuje się przy drzwiach wejściowych lub przy furtce. Podstawową rolą dzwonka do drzwi jest skuteczne powiadomienie domowników o przybyciu gości, kuriera, listonosza czy dostawcy jedzenia. Nowoczesne dzwonki do drzwi nie zajmują wiele miejsca i nie odznaczają się zbytnio na elewacji. Te najbardziej rozbudowane przybierają formę wideodomofonów, łącząc w sobie funkcję dzwonka z kamerą wideo. Dzwonki do drzwi możemy podzielić na przewodowe, bezprzewodowe oraz dzwonki uruchamiane na fotokomórkę.

WYGODNY DZWONEK BEZPRZEWODOWY DO DRZWI

Dzwonek bezprzewodowy do drzwi znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie standardowe konstrukcje się nie sprawdzają. Doskonale odnajdzie się w budynkach, gdzie brakuje przewodów pozwalających na umieszczenie dzwonków zasilanych elektrycznie. Dzwonek bezprzewodowy nie różni się swoim wyglądem od klasycznego dzwonka zasilanego elektrycznie. Ulokowany w pobliżu drzwi wejściowych składa się z włącznika oraz gongu emitującego dźwięk, który powinien znaleźć się wewnątrz. Bezprzewodowa konstrukcja wymaga nieco innego podejścia do zasilania dzwonka. Zazwyczaj dzwonek bezprzewodowy do drzwi jest zasilany bateriami. Dzięki temu, że do uruchomienia gongu potrzebny jest jedynie niewielki impuls elektryczny baterie powinny wystarczyć naprawdę na długo. Innym sposobem jest podłączenie modułu uruchamiającego dzwonek do gniazda elektrycznego

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJAC DZWONEK DO DRZWI

Wybierając bezprzewodowy dzwonek do drzwi należy zwrócić uwagę na jego zasięg. To jeden z najistotniejszych parametrów, od którego zależy to czy dzwonek będzie w ogóle działał. Oczywiście ważny jest również design, który powinien pasować do wystroju naszego domu. Przydatną funkcją jest możliwość regulacji głośności dźwięku. Chodzi zarówno o dopasowanie odpowiedniego poziomu głośności jak i o wybór melodyjki. Ponieważ dzwonek bezprzewodowy montowany jest na zewnątrz domu i często może być narażony na różne zjawiska atmosferyczne jak mróz, deszcz czy śnieg warto zwrócić uwagę na standard ochrony urządzenia. Dobrze, aby dzwonek posiadał przynajmniej standard IP44.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium