Kontakt:
Email: sklep@dled.pl
Telefon: 33 499 61 50 

Potrzebujesz większej ilości?  Napisz do nas

Opcje przeglądania
Kategorie
Cena
  • od
    do

KAMERY

DOMOWY MONITORING Z WYKORZYSTANIEM KAMER

System monitoringu to dziś podstawowe wyposażenie wielu domów jednorodzinnych. Jego główną zaletą jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa domowników oraz mienia. Oczywiście kamery nie chronią przed włamaniem, ale przede wszystkim skutecznie odstraszają przestępców i ostrzegają domowników przed zbliżającym się zagrożeniem. Najlepszym połączeniem jest integracja systemu kamer z innymi systemami alarmowymi. Domowy monitoring z wykorzystaniem kamer pozwala rejestrować obraz w czasie rzeczywistym, a nawet przesyłać informacje na smartfon właściciela o uruchomieniu kamery działającej w oparciu o czujniki ruchu. W przypadku próby włamania kamery pozwolą na odtworzenie przebiegu wydarzenia i zabezpieczą dowód przestępstwa.

ZALETY BEZPRZEWODOWYCH KAMER DOMOWYCH

Zainstalowane w domu kamery potrafią rejestrować obraz w jakości Full HD zarówno wewnątrz domu jak i wokół niego. Jeśli nie chcemy posiadać całego systemu kamer do monitoringu, co wiąże się ze specjalistycznym montażem, zawsze możemy sięgnąć po wygodne kamery bezprzewodowe. Wiele z nich to urządzenia miniaturowe, niewidoczne na pierwszy rzut oka dla osób postronnych. Takie bezprzewodowe kamery można podłączyć do domowego WiFi i wygodnie obsługiwać przez smartfona, nawet gdy nie ma nas w domu. Najczęściej tego typu kamery bezprzewodowe służą do monitorowania zachowania małego dziecka podczas snu czy zabawy, gdy rodzice przebywają w innym pokoju lub w ogrodzie. Z bezprzewodowych kamer w domu korzysta także spora liczba osób posiadających zwierzęta. Podczas pobytu w pracy dzięki kamerom podłączonym do WiFi opiekun czworonogów może śledzić na smartfonie zachowanie swoich pupili, a nawet w razie konieczności przywołać je do porządku dzięki wbudowanemu w kamerę mikrofonowi.

KAMERY DZIAŁAJĄCE W NOCY

Bezprzewodowy monitoring oprócz kontrolowania wnętrza domu pozwala także na obserwowanie tego, co dzieje się w bliskim otoczeniu budynku oraz w ogrodzie. Co więcej, wiele kamer działa w systemie 360 stopni, dzięki czemu pozwala rejestrować wszystko co się wokół nich dzieje. Ogromną zaletą takich kamer jest też funkcja światła podczerwonego, która umożliwia prowadzenie obserwacji danego pomieszczenia także w ciemności lub przy słabym oświetleniu. De facto funkcja rejestrowania obrazu w wysokiej rozdzielczości w nocy jest kluczowa. Wiele włamań czy aktów wandalizmu ma miejsce właśnie po zmroku, gdy na zewnątrz jest pusto i cicho. Kamera do nagrywania w nocy powinna być wyposażona w promiennik podczerwieni lub diody światła białego albo inne rozwiązanie, dzięki któremu zwiększona zostanie czytelność obserwowanego miejsca. Światłoczuły przetwornik oraz dobry, szerokokątny obiektyw to parametry, które bez problemu pozwolą rozpoznać twarz nagrywanego człowieka z odległości kilkunastu metrów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium