Kontakt:
Email: sklep@dled.pl
Telefon: 33 499 61 50 

Potrzebujesz większej ilości?  Napisz do nas

DOM

CORAZ WIĘCEJ URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH W KAŻDYM DOMU

Urządzając swoje wymarzone cztery ściany koncentrujemy się przede wszystkim na takim wyposażeniu wnętrz, które sprawi, że będziemy czuli się przytulnie i komfortowo. Całość stylizacji musi oczywiście podobać się nam i tworzyć spójną, harmonijną całość. Gdy nasz idealny dom wygląda już jak z magazynu o idealnych wnętrzach zaczynamy zapełniać go różnego rodzaju urządzeniami, akcesoriami i dodatkami. W końcu do wygodnego życia potrzebujemy więcej, niż tylko pięknych i stylowych mebli.

Elektronika wkracza w nasze codzienne życie coraz mocniej. W każdym domu co roku przybywa urządzeń elektrycznych, w związku z tym potrzebujemy też coraz więcej przedłużaczy. Listwy zasilające umożliwiają wygodne podłączenie wielu urządzeń, które znajdują się zbyt daleko od gniazda elektrycznego. Wiele domowych urządzeń elektronicznych to sprzęt typowo mobilny, który trzeba dość często ładować. W tym pomogą ładowarki indukcyjne oraz powerbanki. Smartfony obsługujące standard QI można wygodnie ładować za pomocą ładowarek indukcyjnych. Nie trzeba martwić się czy końcówki ładowarek pasują do danego modelu urządzenia, no i można zapomnieć o plątaninie kabli. 

PRZYDATNA ELEKTRONIKA UŻYTKOWA

Urządzeń elektronicznych w domach stale przybywa. Wiele z nich to niezwykle funkcjonalne sprzęty, pomocne w codziennym użytkowaniu. Część z nich zaliczamy do urządzeń sprawiających, że relaks i wypoczynek w domowym zaciszu jest przyjemniejszy. Do takich urządzeń z pewnością zaliczamy bezprzewodowe głośniki. Dzięki połączeniu bluetooth istnieje możliwość pełnego sterowania za pomocą smartfona, siedząc wygodnie na kanapie i słuchając swojej ulubionej muzyki. Ciekawym urządzeniem jest też bezprzewodowy, wodoodporny dzwonek do drzwi, czyli zestaw składający się z nadajnika i odbiornika. Urządzenie działa na baterie i jest w pełni konfigurowalne.

Urządzeniem, które zdecydowanie warto posiadać w domu jest detektor czadu. Certyfikowany czujnik czadu wykrywa tlenek węgla, który jest bezwonny, a przez to niesamowicie groźny dla zdrowia i życia ludzkiego. Po wykryciu zagrożenia czujnik wydaje bardzo głośny sygnał dźwiękowy. Detektor wyposażono w bardzo czuły sensor elektrochemiczny. 

Urządzeń elektronicznych, powszechnie używanych w domach jest zdecydowanie więcej. Warto zapoznać się z pełną ich ofertą, dostępną w kategorii dom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium