Kontakt:
Email: sklep@dled.pl
Telefon: 33 499 61 50 

Potrzebujesz większej ilości?  Napisz do nas

SYSTEMY SZYNOWE

CZYM SĄ SYSTEMY SZYNOWE W OŚWIETLENIU

Specjalne układy oświetleniowe montowane do sufitu umożliwiają zasilanie wielu lamp przy użyciu jednej linii. Mechanizm ten nazywany jest systemem szynowym. W ostatnich latach rozwiązanie to zyskuje na popularności. Powszechnie jest stosowane jako główne źródło oświetlenia w biurach, galeriach handlowych, miejscach użyteczności publicznej, a nawet w domach. Zaletą systemów szynowych w oświetleniu jest możliwość niemal dowolnego kształtowania linii światła, bez względu na wielkość powierzchni, jej rodzaj i kształt.

W skład systemu szynowego wchodzi cały szereg elementów - szyny, łączniki, uchwyty mocujące, zasilanie, oprawki lamp i zaślepki. Strumień światła jaki emituje ten rodzaj oświetlenia punktowego pozwala precyzyjnie oświetlić daną powierzchnię, bez oślepiania wiązką światła reszty pomieszczenia. W ten sposób można stworzyć efektowny system oświetleniowy, który znakomicie spełni swoje zadanie.

PROFESJONALNE ZASTOSOWANIE SYSTEMÓW SZYNOWYCH

Systemy szynowe w oświetleniu zyskują na popularności. Ich uniwersalne zastosowanie sprawia, że powszechnie wykorzystuje się je jako główne źródło oświetlenia w budynkach biurowych, galeriach handlowych, restauracjach, kawiarniach, pubach czy hotelach. Reflektory na szynach znakomicie spełniają swoje zadanie w salonach kosmetycznych i fryzjerskich, gdzie wymagane jest precyzyjne oświetlenie punktowe, w pracowniach fotograficznych, przy oświetlaniu ekspozycji w sklepach czy galeriach sztuki.

SYSTEMY SZYNOWE UŻYWANE W DOMACH

Systemy szynowe to również atrakcyjne oświetlenie podstawowe, wykorzystywane w nowoczesnych domach i mieszkaniach. Długie korytarze, kuchnia czy duży salon to miejsca, gdzie funkcjonalne systemy szynowe mogą pełnić rolę głównego źródła światła bądź działać jako precyzyjne oświetlenie punktowe. Możliwość regulacji kąta padania strumienia światła to bardzo przydatna opcja, dzięki której można przepięknie wyeksponować wybrane dekoracje i pamiątki rodzinne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium