Kontakt:
Email: sklep@dled.pl
Telefon: 33 499 61 50 

Potrzebujesz większej ilości?  Napisz do nas

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

LAMPKI DO KONTAKTU

PROSTA I WYGODNA LAMPKA NOCNA LED DO KONTAKTU

Lampki nocne LED do kontaktu to bardzo funkcjonalne i niewielkie urządzenia, popularne w domach i mieszkaniach. Lampki są bardzo lekkie, wykonane głównie z tworzywa sztucznego. Z jednej strony zakończone są wtyczką, z drugiej znajduje się wbudowany czujnik zmierzchu. Dzięki niemu lampka automatycznie włącza się po zmroku i gaśnie, gdy zaczyna robić się jasno. Lampki nocne LED do kontaktu to praktyczne rozwiązanie, ułatwiające poruszanie się po domu późnym wieczorem lub w nocy, bez konieczności włączania oświetlenia sufitowego i budzenia pozostałych domowników.

ZASTOSOWANIE NOCNYCH LAMPEK LED DO KONTAKTU

Najczęściej lampki nocne LED do kontaktu umieszcza się w korytarzach i ciągach komunikacyjnych, czasami również w pokoju dziecięcym, gdy nasz maluch boi się zasypiać przy zgaszonym świetle. Lampka daje delikatne światło, wystarczające do subtelnego oświetlenia pomieszczeń i korytarzy w nocy. Dzięki zastosowaniu diody LED lampka jest energooszczędna. Moc lampki często wynosi tylko 1W, przez co pobór prądu jest znikomy, co nie jest bez znaczenia w dobie rokrocznie rosnących cen energii. Lampka nocna LED do kontaktu odznacza się wysoką trwałością. Zapewnia nawet kilkuletnią pracę bez potrzeby jej wymiany.

ZNAKOMITY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI

Intensywność świecenia zależy od ilości światła docierającego do czujnika w lampce. Ogromnym atutem poza wysoką trwałością na lata i skutecznym działaniem jest też znakomity stosunek ceny do jakości. Lampka do kontaktu nie kosztuje wiele, a komfort jaki zapewnia jest wart znacznie większych pieniędzy. Poza tym delikatne światło w nocy umieszczone w ciągach komunikacyjnych daje poczucie większego bezpieczeństwa. W oświetleniu LED nie występuje promieniowanie słoneczne oraz tzw. efekt pulsowania światła. Dzięki temu jest przyjazne dla oczu – nie męczy wzroku nawet przy długim przebywaniu w jego świetle. Jest także bezpieczne, gdyż eliminuje zagrożenie porażenia prądem. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium