Kontakt:
Email: sklep@dled.pl
Telefon: 33 499 61 50 

Potrzebujesz większej ilości?  Napisz do nas

PANELE I PLAFONY LED

ENERGOOSZCZĘDNY SYSTEM OŚWIETLENIA SUFITOWEGO

Panele sufitowe LED to niezwykle popularne, innowacyjne i energooszczędne źródła oświetlenia sufitowego. Charakteryzują się równomiernym, mocnym światłem, które jest idealnie rozproszone. Zapewniają ogromną oszczędność zużycia prądu, sięgającą wysokich kilkudziesięciu procent, w porównaniu do oświetlenia tradycyjnego. Panele LED wytwarzają przyjemne dla oka światło. Niskie zużycie energii ma główny wpływ na to, że panele sufitowe LED są tak chętnie wybierane i wypierają tradycyjne rodzaje oświetlenia. LED-y są w stanie pracować nawet do 50 000 godzin.

MONTAŻ PANELI SUFITOWYCH LED

Montuje się je wszędzie tam, gdzie znaczenie ma nowoczesny wygląd, wysoka efektywność oraz długa żywotność. Z uwagi na określony typ montażu plafonów LED wyróżnia się panele natynkowe oraz podtynkowe. Panele natynkowe montuje się do sufitu lub do ściany na podobnej zasadzie jak kinkiety czy klasyczne lampy wiszące. Panele podtynkowe przeznaczone są przede wszystkim do zabudowy w sufitach podwieszanych. Można je też zamontować w ścianie z płyty gipsowo-kartonowej.

ZASTOSOWANIE PANELI SUFITOWYCH LED

Panele sufitowe LED występują zazwyczaj w formie kół, kwadratów oraz prostokątów. Najczęściej montuje się je w sufitach natynkowo, podtynkowo, w sufitach modułowych lub zawieszane na linkach. Powszechnie wykorzystuje się je jako główne źródło oświetlenia w biurach, urzędach, galeriach handlowych, magazynach, halach produkcyjnych. Coraz częściej również wybiera się je do oświetlania domowych wnętrz. Najczęściej w kuchni, łazience, przedpokoju, korytarzu. Montaż jest prosty, a efekt finalny bardzo pozytywny. Doskonałe i równomierne oświetlenie pomieszczenia sprawia, że panele sufitowe LED są tak chętnie wybierane. Niewątpliwą zaletą plafonów jest brak konieczności regularnego oczyszczania ich z kurzu oraz bezawaryjność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium