Kontakt:
Email: sklep@dled.pl
Telefon: 33 499 61 50 

Potrzebujesz większej ilości?  Napisz do nas

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

ODKURZACZE

WYGODNE ODKURZACZE BEZPRZEWODOWE

Tradycyjne odkurzacze zasilane poprzez rozwijany kabel elektryczny powoli odchodzą do lamusa. Głośne i niewygodne, których manewrowanie w miejscach, które sprzątamy jest ograniczone długością kabla. Obecnie coraz częściej klienci wybierają wygodne odkurzacze bezprzewodowe. Wśród nich najpopularniejsze modele to:

  • Odkurzacz pionowy - model zasilany dzięki wbudowanemu akumulatorowi, wygodny w obsłudze, gdyż nie wymaga męczącego schylania. Idealny dla osób starszych oraz do sprzątania piętrowych domów i mieszkań. Odkurzacz pionowy często posiada dodatkowe wyposażenie w postaci turboszczotki czy mopa parowego, dzięki czemu odkurzanie jest jeszcze skuteczniejsze.
  • Odkurzacz ręczny - większość odkurzaczy pionowych ma wbudowaną wersję ręczną, niemniej jednak model ten można też kupić osobno. Idealnie nadaje się do sprzątania tapicerki samochodowej, do odkurzania kanap, mebli, sufitów czy trudno dostępnych miejsc. Jest bardzo lekki, przez to wygodny do obsługi jedną ręką.
  • Robot sprzątający - zupełnie autonomiczny model odkurzacza akumulatorowego, bardzo zaawansowany, wyposażony w specjalne czujniki chroniące go przed zderzeniem z różnymi przeszkodami oraz przed upadkiem ze schodów czy z antresoli. Przy niskim poziomie naładowania potrafi samodzielnie wrócić do stacji dokującej.

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC ODKURZACZ BEZPRZEWODOWY?

Aby korzystanie z odkurzacza bezprzewodowego było komfortowe i wygodne warto zwrócić uwagę na kilka parametrów. Przede wszystkim czas pracy na jednym ładowaniu. Nikt nie chciałby przerywać sprzątania z powodu rozładowanego akumulatora. Stąd długi czas pracy na baterii to kluczowy parametr. Równie ważna jest też waga samego urządzenia. Choć odkurzacze bezprzewodowe są lekkie, to jednak warto zwrócić uwagę na ich ciężar. Im lżejszy, tym wygodniejszy proces sprzątania. Kolejnym kluczowym parametrem jest pojemność zbiornika na kurz. Im większa tym lepiej. Odkurzacz pionowy po jednym odkurzaniu może być już na tyle pełny, że nie będzie skutecznie wciągał zanieczyszczeń zanim nie zostanie opróżniony. Czas ładowania akumulatora jest opcją, na którą również warto zwrócić uwagę. W momencie rozładowania potrzebujemy jak najszybciej naładować choć część baterii, aby dokończyć sprzątanie. Wówczas odkurzacz z szybkim ładowaniem będzie nieoceniony. Na koniec warto zwrócić uwagę na filtry, które mają bezpośrednie przełożenie na to jakie zanieczyszczenia zostaną skutecznie zatrzymane przez odkurzacz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium