Kontakt:
Email: sklep@dled.pl
Telefon: 33 499 61 50 

Potrzebujesz większej ilości?  Napisz do nas

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

SMARTWATCH

SMARTWATCH - ZEGAREK CZY WYGODNE UZUPEŁNIENIE SMARTFONA?

Przez dziesiątki lat zegarek był jedynym przedmiotem, który odmierzał i pokazywał aktualny czas. Obecnie w dobie coraz większej digitalizacji i dostępności elektroniki użytkowej coraz częściej zastępuje go  smartwatch. To przydatne i estetycznie wykonane elektroniczne urządzenie nie tylko pokazuje aktualny czas i datę, ale posiada także szereg dodatkowych funkcji. Przede wszystkim smartwatch jest znakomitym uzupełnieniem smartfona. Można za jego pomocą prowadzić rozmowy telefoniczne, czytać wiadomości sms, a także monitorować stan organizmu. Smartwatch sprawdza poziom stresu, mierzy puls, przypomina o aktywności fizycznej, a niektóre modele mają nawet funkcję pulsoksymetru, która ułatwia śledzenie poziomu natlenienia krwi. W niektórych smartwatchach wbudowana jest funkcja samoczynnego wykrywania upadku i wzywania pomocy, a dzięki funkcji LiveTrack można udostępnić naszą lokalizację w czasie rzeczywistym - bardzo przydatne do monitorowania dzieci czy podczas samotnych wypraw w góry.

SMARTWATCH I SMARTBAND - CZYM RÓŻNIĄ SIĘ OD SIEBIE?

Smartwatch to inteligentny zegarek elektroniczny, który posiada mnóstwo przydatnych funkcjonalności, podobnie jak nowoczesny smartfon. Z kolei smartband to elektroniczna opaska sportowa, która przeznaczona jest głównie do mierzenia aktywności związanych z uprawianiem sportu - mierzy przebyty dystans oraz spalone kalorie. Smartband posiada wbudowane czujniki, które monitorują aktywność fizyczną i kondycję organizmu. Taka nowoczesna opaska elektroniczna nie potrzebuje smartfona do działania. Zmierzy ilość kroków czy saturację krwi. Przez niektóre elektroniczne opaski sportowe można również prowadzić rozmowy telefoniczne, przy czym wówczas potrzebujemy sparować urządzenie z telefonem.

ZALETY UŻYWANIA SMARTWATCHY I ELEKTRONICZNYCH OPASEK SPORTOWYCH

Zarówno nowoczesne smartwatche jak i sportowe opaski elektroniczne mają mnóstwo zalet. Przede wszystkim wciąż znajdują się na etapie dynamicznego rozwoju, więc ta technologia z roku na rok będzie potrafiła coraz więcej. Już dziś urządzenia te wyposażone są w wiele ciekawych funkcji, przez co ich użyteczność jest wysoka. Największą wadą elektronicznych zegarków i opasek sportowych jest stosunkowo krótki czas pracy na baterii, zwykle nie przekraczający kilku dni (oczywiście w zależności od modelu i intensywności użytkowania).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium