Kontakt:
Email: sklep@dled.pl
Telefon: 33 499 61 50 

Potrzebujesz większej ilości?  Napisz do nas

Opcje przeglądania
Kategorie
Cena
  • od
    do

PILOTY

POPULARNE PILOTY DOMOWE

Coraz więcej urządzeń i sprzętów domowych obsługujemy wygodnie i bezprzewodowo. Siedząc na kanapie sterujemy urządzeniem za pomocą pilota, co jest niezwykle użyteczne. Najpopularniejsze piloty stosowane w domach to piloty obsługujące telewizor i dekoder. Praktycznie każdy, kto na co dzień ogląda telewizję obsługuje sprzęt TV za pomocą pilota. Włącza, wyłącza odbiornik, przełącza kanały, zwiększa i zmniejsza głośność, nagrywa i odtwarza różnego rodzaju programy.

Jakie jeszcze inne domowe sprzęty są obsługiwane pilotem? Sterowanie bramą wjazdową, roletami zewnętrznymi czy oświetleniem domowym w trybie ON/OFF jest bardzo wygodne za pomocą pilota. Kino domowe czy bezprzewodowe głośniki, elektroniczne urządzenia sterujące temperaturą w domu to sprzęty również często obsługiwane za pomocą pilota. Często mają dodatkowe opcje związane ze sterowaniem urządzeniami, nie tylko proste włączanie i wyłączanie.

UNIWERSALNY PILOT SAMOKOPIUJĄCY

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest uniwersalny pilot samokopiujący. Pozwala skopiować nawet 99% pilotów dostępnych na rynku z kodem stałym oraz zmiennym w zakresie 280 - 868 MHz. Dzięki zastosowaniu inteligentnych przekaźników możemy sterować dowolnym urządzeniem za pomocą pilota. Uniwersalny pilot samokopiujący nadaje się do zdalnego sterowania oświetleniem, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową czy roletami. Kopiowanie kodu z innego pilota jest bardzo proste - wystarczy zbliżyć oba piloty do siebie i nacisnąć przycisk, który chce się skopiować. Po wykonaniu kopii możemy sterować danym urządzeniem zarówno za pomocą oryginalnego pilota jak i klona.

PILOT SAMOKOPIUJĄCY - ZASTOSOWANIE

Po pilot samokopiujący warto sięgnąć, gdy potrzebujemy mieć więcej niż jeden pilot do danego urządzenia. Ewentualnie jeśli nasz stary pilot jest już na tyle zużyty, że coraz gorzej działa. Warto wtedy skopiować jego sygnał na uniwersalny pilot samokopiujący i cieszyć się nowym pilotem.

Zastosowanie pilotów samokopiujących:

  • napędy bram wjazdowych;
  • drzwi garażowe;
  • rolety zewnętrzne;
  • alarmy;
  • urządzenia typu smarthome;
  • sprzęt AGD.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium