Kontakt:
Email: sklep@dled.pl
Telefon: 33 499 61 50 

Potrzebujesz większej ilości?  Napisz do nas

Opcje przeglądania
Kategorie
Cena
  • od
    do

PILOTY

BEZPRZEWODOWE STEROWANIE WŁĄCZNIKIEM ŚWIATŁA

Włączniki światła dostępne na rynku występują w formie klasycznej (na przyciski), nowoczesnej (dotykowej) oraz bezprzewodowej. Te ostatnie sterowane są za pomocą wygodnego pilota. Nie da się zaprzeczyć, że włączniki bezprzewodowe są najbardziej komfortowe w użytkowaniu. Siedząc wygodnie na kanapie można za pomocą pilota włączyć oświetlenie w danym pomieszczeniu bądź tylko wybraną strefę i w dowolnym czasie wyłączyć. Pilot jest bardzo użyteczny, gdy oglądamy telewizję przy zgaszonym świetle i nagle musimy coś zapisać. Albo gdy chcemy włączyć tylko oświetlenie podłogowe tworząc odpowiedni klimat i potrzebujemy wyłączyć główne oświetlenie sufitowe. Zastosowań pilota sterującego włącznikiem światła jest oczywiście więcej.

FUNKCJONALNY PILOT DO STEROWANIA WŁĄCZNIKIEM ŚWIATŁA

Pilot do sterowania włącznikiem światła to funkcjonalne urządzanie. Jest niewielki, lekki, wykonany z tworzywa sztucznego, zasilany bateryjnie. Emituje sygnał radiowy, który nie zakłóca pracy innego sterownika. Można go zastosować we wszelkich urządzeniach zasilanych napięciem 230V. Kluczowy jest duży zasięg działania pilota. Dobrej jakości urządzenie działa nawet na odległość 30 metrów, co jest w pełni wystarczające do zastosowań domowych. Dwukanałowy pilot umożliwiające bezprzewodowe sterowanie posiada funkcję ON/OFF, czyli włączanie i wyłączanie wszystkich kanałów jednocześnie oraz funkcję SLEEP, czyli opóźnione wyłączenie po 15 sekundach.

ZALETY STEROWANIA WŁĄCZNIKIEM ŚWIATŁA ZA POMOCĄ PILOTA

To rozwiązanie zyskuje coraz więcej zwolenników. Przede wszystkim sterowanie włącznikiem światła za pomocą pilota jest bardziej komfortowe w użytkowaniu. Nie trzeba przerywać wykonywanej czynności, aby włączyć, wyłączyć czy zmienić natężenie światła w pomieszczeniu. Rozwiązanie to jest również energooszczędne, szczególnie gdy włącznik światła połączymy ze ściemniaczem. Precyzyjne i wygodne sterowanie bezprzewodowe pozwala ustawić natężenie światła idealnie do naszych potrzeb, co ma ogromny wpływ na zużycie energii. Włączniki bezprzewodowe są również estetyczne i nowoczesne, podkreślając styl danego pomieszczenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium